Skip to content

O nás

30 ročná tradícia v oblasti štukatérskych prác a modelovania pre interiéry a exteriéry. Ponúkame grafické spracovanie návrhov výzdob interiérov a exteriérov, osobnú konzultáciu priamo u zákazníka, vy modelovanie prvku na mieru, výrobu, dopravu a montáž po celej EU.

fasadne rimsy
fasadne rimsy

O nás

Firma Husardekor má 30 ročnú tradíciu v oblasti štukatérskych prác a modelovanie pre interiéry a exteriéry Ponúkame grafické spracovanie návrhov výzdob interiérov a exteriérov, osobnú konzultáciu priamo u zákazníka, vy modelovanie prvku na mieru, výrobu, dopravu a montáž po celej EU.


Široký sortiment produktov je dostupný v našom E-shope

Pre práce v interiéry používame sadru a rôzne kompozitné materiály na výrobu ozdobných prvkov ako sú rôzne rímsy, lišty, niky, rozety, stĺpy Ionske, Dórske, Korintské, konzoly, svetelné rímsy, krby, 3D reliéfne steny a pod.

Exteriérové ozdobné fasádne prvky ako sú stĺpy, hlavice, fasádne rímsy, fasádne lišty, šambrány, špalety, klenáky, soklové lišty, bosáže, konzoly ako aj ďalšie produkty či už klenby s polystyrénového jadra pre rýchlu, jednoduchú a lacnú formu úpravy otvorov alebo debnenie do stratena vyrábaného s kompozitov, rôznych materiálov podla podla požiadavky jednotlivých projektov. Bud sú to pieskovcovo-cementové zmesi, plastifikovaný betón alebo veľmi obľúbený expandovaný samozhášavý polystyrén opatrený na povrchu špeciálnou živicovopieskovcovou zmesou odolnou voči poveternostným podmienkam.

Firma Husardekor má 30 ročnú tradíciu v oblasti štukatérskych prác a modelovanie pre interiéry a exteriéry
Ponúkame grafické spracovanie návrhov výzdob interiérov a exteriérov, osobnú konzultáciu priamo u zákazníka, vy modelovanie prvku na mieru, výrobu, dopravu a montáž po celej EU.
Široký sortiment produktov je dostupný v našom E-shope

Potrebujete sa poradiť s odborníkmi? Sme tu pre Vás.