Skip to content

Štukatérske práce

fasady

Fasády

Exteriérové ozdobné fasádne prvky ako sú stĺpy, hlavice, fasádne rímsy, fasádne lišty, šambrány, špalety, klenáky, soklové lišty, bosáže, konzoly ako aj ďalšie produkty či už klenby s polystyrénového jadra pre rýchlu, jednoduchú a lacnú formu úpravy otvorov alebo debnenie do stratena vyrábaného s kompozitov, rôznych materiálov podľa požiadavky jednotlivých projektov. 

interiery

Interiéry

Pre práce v interiéry používame sadru a rôzne kompozitné materiály na výrobu ozdobných prvkov ako sú rôzne rímsy, lišty, niky, rozety, stĺpy Ionske, Dórske, Korintské, konzoly, svetelné rímsy, krby, 3D reliéfne steny a pod.


Štukové dekorácie interiérov a fasád

Naše prvky dokážu dodať požadovaný charakter nielen historickým objektom ale dokážu vytvoriť zaujímavé dielo aj v modernom architektonickom poňatí, alebo zútulniť rodinné domy. Na toto používame prvky: polystyrénové lišty, zdobené rímsy, fasádne profily, rohové lišty, soklové lišty, bosáže, klenáky, stĺpy atd.

Návrh

Z našej dlhoročnej praxe sa nám najviac osvedčilo pracovať s našimi klientmi priamo v objekte, kde spolu preberieme krok po kroku všetky detaily.
Možnosti, ktoré vám ponúkame pre skrášlenie bývania sú nespočetné. Pri návrhu sa stávame Vami, na veci sa pozeráme Vašimi očami s našimi skúsenosťami. Tým zjednodušíme cestu k dizajnovo čistému a oku lahodiacemu priestoru, po ktorom túži každý z nás.

Postup pri návrhu

  • skontaktujte sa s nami cez e-mail alebo zavolajte na telefónne čísla uvedené v kontaktoch – zaslanie podkladov (fotky, plány…)
  • osobné stretnutie, ktorého výsledkom je štukový návrh s cenovou kalkuláciou
  • ako doplnkovú službu ponúkame štukový návrh v digitálnej forme- vizualizáciu
  • ak si to postupnosť prác vyžaduje, vypracujeme technické podklady na prípravu (sadrokartón, krb, elektrika)

Potrebujete sa poradiť s odborníkmi? Sme tu pre Vás.

Vizualizácie