Skip to content

Referencie

brusno (1)

Kúpele Brusno – Caracalla Spa.

Kúpele Brusno – Caracalla Spa. Na tomto mieste sme strávili zimu 2022. Robili sme tu sadrové kónické kanyly s korintskými hlavicami, ktoré mali výšku 5 a 6metrov. Aj teraz mi príde zaujímavé, ako je možné, že čas od pridania vody do sadry [váha polovičky stĺpu bola 450kg]po moment kedy sme hotový stĺp začali zdvíhať bola necelá hodina. Náš denný rekord bol šesť takýchto polovičiek za deň. Tak, keď budete nabudúce ležať vo vode pod týmito dominantami tak si na nás spomeňte.

Minuloročná obnova mestkého domu v Martine.

Fasádne lišty- rodinný dom

Rodinný dom s manzardovou strechou. Na okná vo vikieroch sme použili ozdobnú fasádnu lištu a reliéf. Dominantou vstupu sú stĺpy, ktoré sme dozdobili hlavicou a pätkou. Elaganciu celej fasády dotvávajú kované zábradlia a štýlové okná.

Aquapark Tatralandia – Tropical paradise

25. decemba 2012 otvorili v aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši unikátny projekt Tropical Paradise. Stavba je v tvare morskej mušle, ktorej vnútorný priestor je riešený ako kúsok karibského tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou.

Husardekor-Skaly03

Oddychová zóna UKF

Oddychová zóna UKF Nitra. Naša realizácia víťazného architektonického návrhu fakulty

Model auta

Pri tomto projekte sme si plnili sen o ikonickom Volkswagene T1. Vyrobili sme ho z dreva, styroduru a laminátu. Slúži ako bar a kulisa v akvaparku Tatralandia

model auta (1)
sochy (1)

Sochy a sošky

Spievajúce, interaktívne alebo strašideĺné. Zhmotníme Vaše predstavy.

Rodinný dom – štuková výzdoba

Taliansko je krajinou dizajnu. Bolo nám potešením spolupracovať s na tvorbe interiéru rodinného sídla ktoré je postavené bez kompromisov podľa spomínaného Talianskeho dizajnu. Útulný priestor je veľmi citlovo doladený k dokonalosti.

Husardekor- Interiery-01
Referencie

Aquapark Tatralandia – Vstupná hala

V priebehu roku 2014 sme pracovali spolu s tímom investora – Aquapark Tatralandia a architektonickou kanceláriou GAM na nových vstupných priestoroch do aquaparku. Hlavnou myšlienkou bolo ukázať návštevníkovi na čo sa môže za bránami pokladní tešiť.

Svietiaci strom v kancelárii

Myšlienka stromu ktorý tvorí dominantu priestoru a umožní presné naladenie ferebnej scény bol technický rébus. Riešením bola kovová konštrukcia na ktorej sme použili takmer 800 metrov oceľových profilov a 7,5 km opických vlákien ktoré privádzali svetlo ku každému listu na korune s rozmerom 7x4m.

Referencie
Oponice

Chateau Appony – kompletná rekonštrukcia kaštieľa v Oponiciach

Chateau Appony je renesančný kaštieľ, nachádzajúci sa nedaleko Nitry v obci Oponice. Komplex kaštieľa je v súčastnosti po kompletnej rekonštrukcii a využíva sa ako štvorhviezdičkový hotel. Naša firma kompletne obnovila štukovú výzdobu kaštiela.

Techmánia Plzeň – strom

Techmánia je interaktívnym centrom pre deti zamerané na vedu a techniku. V novootvorenej sekcii pre najmenšie deti sme vyrobili monumentálny strom s lianami na ktorý sa dá aj liesť.

Referencie
Referencie

Kancelária Sygic – Relaxačná miestnosť

V spolupráci s kreatívnym tímom spoločnosti Sygic sme zariadili miestnosť, v ktorej zamestnanci načerpajú inšpiráciu a energiu potrebnú na vývoj navigácie, ktorú máte v mobile možno aj vy.

Aqualand Moravia- Detský kútik

Pre najmenších návštevníkov akvaparku sme vytvorili rozprávkový svet, v ktorom môžu mamičky v súkromí nadojčiť svoje bábätká. Väčšie deti sa zatiaľ pohrajú s jeleňom alebo preskúmajú život cez okienka v kmeni kúzelného stromu.

moravia
fotopoint

Dovolenkový Fotopoint

Prepojenie socilánych sietí s vaším marketingom. Rýchle, efektné a efektívne.

Fasádne lišty- rodinný dom

Rodinný dom s manzardovou strechou. Na okná vo vikieroch sme použili ozdobnú fasádnu lištu a reliéf. Dominantou vstupu sú stĺpy, ktoré sme dozdobili hlavicou a pätkou. Elaganciu celej fasády dotvávajú kované zábradlia a štýlové okná.

fasady-profilovka
Referencie

Uholné steny pre banské múzeum Handlová

Múzeum ponúka aj prierez históriou baníctva v tomto regióne. V múzeu sme realizovali imitácie uholných stien a diorámy s autentickými banskými strojmi. Budeme radi ak banské múzeum v Handlovej najštívite aj vy.